ПРО КОМПАНІЮ

Основною сферою діяльності АТ «Житомиргаз» є розподіл природного газу споживачам Житомирської області.

Понад 70 років пройшло з початку будівництва магістрального газопроводу Дашава – Київ. Місто Бердичів було газифіковано першим у Житомирській області. З тих часів підприємство забезпечує безперебійне газопостачання Житомирщини.

Зараз кількість споживачів вже перевищує 360 тисяч. А штат працівників товариства налічує близько двох тисяч фахівців, які цілодобово дбають про кожного споживача.

Товариство представляє собою цілісний комплекс, який утримує в належному стані об’єкти газозабезпечення населення, промислових і комунально-побутових споживачів у містах та селах Житомирщини.

Підприємство ставить перед собою амбітні завдання та намагається неухильно їх виконувати, втілюючи інноваційні рішення в газорозподілі.  Пріоритетами діяльності є забезпечення безперебійного та безпечного розподілу газу жителям Житомирської області, підвищення якості обслуговування систем газопостачання, своєчасне виконання їх капітальних ремонтів, захист газопроводів від електрохімічної корозії та інших пошкоджень.

 

 

КЕРІВНИЦТВО

Володимир Кіптенко 
Голова Правління